Şehirler Arası Taşımacılık

Şehirler Arası Taşımacılık

Şehirler Arası Taşımacılık Şirketimiz Alibaba Nakliyat gerek fiyatları ile ev-ofis ve sanat eseri taşıma hizmetinde sizlere en ideal ve korunaklı Şehirler Arası Taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

En çok tercih edilen Şehirlerarası firması olarak hacimde büyük fiyatta küçük Taşımacılık firmasıdır.

Alibaba Nakliyat İstanbul Şehirler arası taşıma , müşterilere aracınızdan eşyaları taşımanıza yardımcı olacak arabalar ve ekibiyle, yatak örtüleri, depo kutuları, kabarcık sargısı, ambalaj bandı ve diğer birçok ögeyi sizin yerinize saklamanız için sağlayabilir.

İzmir Şehirler Arası Taşımacılık alanı. Herhangi bir sorunuz olursa bize bir telefon açın veya bize bir e-posta bırakın.

Şehirler Arası Taşımacılık Firmaları

Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimiz

Neden Ali baba Nakliyat?
Bir müşterinin Evden Nakliye Eve Depolamadaki bir depo ünitesinden yararlanmasının, evlerini veya ofislerini dağınık bırakmanın ötesine geçmesinin pek çok nedeni vardır.

Şehirler Arası Taşımacılık İçin Gerekli Belgeler

Şehirler Arası Taşıma Esnasında; Eşyalarınızı:Sel, çalınma, yangın ve her türlü afet için sigortalanır.
Eşya Taşımacılığı İşi amatör kişilere ve firmalara yaptırılmayacak kadar dikkatli ve hassasiyet gerektiren bir sanattır.

Taşımacılık tarihinden birgün öncesinden ön paketleme yapılarak daha korunaklı ve hasarı %0 indirerek taşınma sağlanmaktadır.

Bu bildiriden sonra eşyanızı uygun araç, ekip ve ekipman yollayarak eşyalarınızı V.İ.P (kişiye özel) araçlarımızda muhafaza edilir.

İstediğiniz zaman almak istediğiniz eşyalarınızı kolaylıkla çıkartabilir ve düzenleme imkanına sahip konteynırlara yerleştirilir.

Şehirler Arası Taşımacılık İstanbul

Şehirler Arası Taşımacılık HIRSIZLIĞA KARŞI:ALARM,GÜVENLİK,VE ÖZEL YAPILMIŞ DUVAR VE JİLETLİ TELLER SAYESİNDE DEPOLAMA HİZMETİNE ÖZEN GÖSTERMEKTEYİZ.

Depolama Hizmeti
Depolanan eşyalar için artık hiçbir yer değişikliği söz konusu olamaz.Eşyalar uygun bir biçimde yerleştirildikten sonra üstleri uygun ambalaj malzemeleriyle örtülür.
Daha Sonrasında ÖZEL YAPIM KONTEYNIRLARA konulması uygun görülen eşyalar konteynırlara yerleştirilir, numaralandırılır ve sandıklar teslimata kadar açılmayacak bir şekilde mühürlenir ve kilitlenir.

Şehirler Arası Taşımacılık Şirketleri

Deponuz üst düzey güvenlik elemanları ve alarm sistemleriyle korunan özel bir alanda saklanmaktadır.

Rutubetsiz, haşerelere karşı ilaçlanmış, küf barındırmayan, ısıya ve soğuğa dayanıklı Evden Nakliye Eve Alibaba Depo ile eşyalarınız her zaman güvence altındadır.

Alibaba Nakliyat Şehirler Arası Taşıma GÜVENLiDiR ÇÜNKÜ;
Evden Eve Nakliyat Deponuz kapıdan alındığında kapısı kilitlenir ve anahtarı sadece sizde bulunur.
Evden Nakliye Eve Deponuz mühürlenir ve mühür numarası size teslim edilir. Sizin dışınızda kimse deponuzu açamaz.
Evden Nakliye Eve Deponuz ve eşyalarınız kapınızdan alındığı andan itibaren Yapı Kredi Sigorta güvencesi altındadır. (Bu hizmet için ekstra ücret talep edilmez.)
Nakliye ve Depolama Sigorta poliçeleri ile eşyalarınız kaza, yangın ve hırsızlığı karşı sigortalanır.*
Maksimum verimlilik prensibiyle tasarlanan Evden Nakliye Eve Depolar, eşyalarınızın, saklandığı veya taşındığı anlarda hareket etmesini engelleyerek, korunmasını sağlar.

Şehirler Arası Taşımacılık Fiyatları

Şehirler Arası Taşımacılığın en iyi hizmetini sunmaktadır. Eşyalarınızın alınarak, belirttiğiniz tarihe kadar en iyi şekilde depolanmasını ve verilen tarihte sorunsuz bir şekilde taşınarak, yerleştirilmesini ve teslim edilmesini sağlamaktadır. Alibaba depolama nem ve rütubetin olmadığı en üst düzey depolarda hizmet vermektedir.

Şehirler Arası Taşımacılık Ücretleri

Şehirler Arası Taşımacılık sınıflarımız bölümlerde sıralanmaktadır.Her türlü oda ve özel departmanlarda kusursuz eşya depolama hizmeti sunmaktayız.

Ankara İstanbul Arası Taşımacılık 2500 TL

İstanbul İzmir Arası Taşımacılık 3000 TL

İstanbul’da özel bölgelerde ve evinize en yakın lokasyonlar da depolama avantajları ile hizmet vermektedir.Şimdi sizde bulunduğunuz lokasyonu bildirerek en uygun ve en yakın deponuzu seçiniz.

Yazar hakkında

Alibaba Nakliyat administrator

Bir cevap yazın

0545 506 60 66