Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat Taşınacak eşya ücretsiz olarak hizmet veren firmamız Alibaba’nın ekspertizleri tarafından tespit edilir.

Bu tespitteki amaç; eşyanızı alabilecek aracın, eleman sayısını ve ambalaj-paketleme için gerekli olan malzemenin belirlenmesidir.

Müşteri ile ALİBABA Evden Nakliyat Eve arasındaki iletişim daha sağlıklı ve daha akıcı olması için taşıma günü Ali baba Nakliyat bir formen gönderir. evdenevenakliyat Müşterinin direkt olarak bu formen ile muhatap olacağını unutmayınız.

Evden Nakliye Eve
Evden Nakliye Eve

Evden Eve Nakliyat Firmaları

Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimiz

1. Taşınma sırasında doğabilecek hasarlara karşı eşyalar sigortalanmaktadır.

2. Sigorta poliçesi taşıma günü formen tarafından müşteriye teslim edilir.

3. Hasarın teminatı konusunda müşteri Alibaba Nakliyat ile değil direkt olarak sigorta şirketi ile muhattaptır.

4. Mutfak eşyaları ve kırılacak diğer eşyalar özel kutu ve balonlu naylon ile paketlenir.

5. Paketleme gözetimli ve titiz yapılır.

6. Ağır eşyalar özel elemanlar ile taşınır.

7. Her paket alındığı oda ismi ile numaralanır yeni yerinde açıldığında bu numaralandırmaya dikkat edilir.

8. Evden eve nakliyat talebiniz bize telefonla, e-maille veya iletişim formumuzla bize ulaşmasıyla Alibaba Nakliyat eksperi evinizi sizin istediğiniz saat ve zamanda ziyarete gelir.

9. Alibaba Nakliyat talebinize uygun planlama koordinasyon ve eşyalarınızın hassasiyetine göre taşıyabilecek büyüklükte araç planlaması sağlar.

10. Eşyalarınızın hassasiyetine göre ambalaj malzemesi, eşyalarınızın hassasiyetine kaç elemanın geleceği ve eşyanızın sigorta değeri gibi çalışmaları tespit edici planlama yapılır.

11. Eşyanın gideceği yeni yeride ziyaret edip sonradan olabilecek riskleri en asgariye indirir.

12.Tüm bu çalışmalar yapıldıktan soma Evden Eve Taşımacılık ekspertizi sizin isteklerinizi de göz önünde bulundurarak size yazılı bir teklif sunar.

(Bu yazılı teklif aynı zamanda sözleşme yerine geçer).

13. Taşınma tarihiniz sizinle beraber kararlaştırıp kayıt altına alınır.

Evden Eve Nakliyat Fiyat Hesapla

Evden Eve Nakliyat ekspertizi taşınma planlaması ve koordinasyonu ile minimum hata yapmamak için görevlendirilmiştir. Maksimum güvenceyle eşya taşıma ve yerleştirmesinin nasıl yapılacağı konusunda uzmandır.

Alibaba Nakliyat Taşıma experi taşınmanızın her aşamasında ekibini yönlendirmektedir. Taşınma günü değerli eşyalarınızı evden eve taşırken Asansörlü Nakliyat gerekse bile gerekli her türlü önlemi almak ile sorumludur.

Taşınma gününde Taşınma exspertizi, bu önemli günde sizi yalnız bırakmayacaktır. Ev taşıma operasyonun devamında taşınmayı gerçekleştirecek olan Evden Eve Nakliyat Taşınma Ekibi ile sizi tanıştırır.

Bu aşamalardan sonra operasyon başlar.

Evden Eve Nakliyat Tavsiye

Evden Eve Nakliye
Evden Eve Nakliye

Evinizde bulunan tüm eşyalarınız profesyonel ekipler tarafından çeşitli boy ve ebatlardaki koli ve paketleme yapılır. Bu sarılan özel malzemeleriyle muhafaza edilerek taşınmaya hazır hale getirilir.

Tüm paketler numaralandırılarak içersindeki eşyaların muhteviyatı belirtilir.

Kurumsal Evden Eve Nakliyat Firmaları

Mobilyalar : Özel ekipler tarafından demontesi yapılan mobilyalar avrupadan ithal temin edilir. Avrupadan getirilen bu pet graft kâğıtlı havalı naylonlarla sarılarak plaka kartonlarla muhafaza edilir.

Yatak, Koltuk ve Sandalye : Bu tip eşyalar öncelikle strech ile kaplanır, avrupadan ithal pet graft kâğıtlı havalı naylon ve plaka kartonlar ile paket yapılır.

Şifonyer, Yemek Masası,Komidin, Sehpa, Büfe, Camlı Vitrin : Bu mobilyalar öncelikle özel yapılan köpük profiller ile tüm köşeleri sarılır ve strech kullanılarak sabitlenir.

Graft kağıtlı havalı naylonlarla sarıldıktan sonra plaka kartonlar ile muhafaza edilir.

Sigortalı Evden Eve Taşımacılık

Beyaz Eşyalar : Demontesi yapılan beyaz eşyalar sabitleme vidaları takıldıktan sonra graft kağıtlı havalı naylonlar ile paketlenerek plaka kartonlar ile muhafaza edilir.

Elektronik Eşyalar : Kabloları sökülmüş elektronik eşyalar, profesyonel ekiplerimiz tarafından tespit edilir. Özel kağıtlı havalı naylon, köpük ve beyaz kağıt ile sarılarak koli veya sandıkla muhafazaya alınır.

Ayna – Cam ve Hassas Eşyalar : Özel beyaz kağıt ve yumuşak havaklı naylonlar ile sarılarak muhteviyatı yüksek koliler ile paketlenir.

Büyük hacimli ayna ve cam için özel tahta sandıklar yapılır strafor ve köpükler ile beslenerek paketlenir.

Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Kurumsal Evden Eve Nakliyat
Kurumsal Evden Eve Nakliyat

Antika , Seramik, Porselen , Resim, Yağlı Boya Tablo :

Bu tip değeri yüksek eşyalar için özel menteşeli ve içi yumuşak strafor ile kaplanmış ağaç sandıklar tarafımızca yapılır.

Özel ambalaj malzemeleriyle paketlenen bu tip değerli eşyalar sandıkların içerisinde güvenli bir şekilde taşınmaya hazır hale getirilir.

Avize, Lamba : Demontesi yapılan avize ve lambalar ebatlarında hazırlanmış tahta sandıklara yerleştirilerek beyaz kağıt ve köpükler ile muhafaza edilir.

En İyi Evden Eve Nakliyat Firmaları

Elbise : Gardolap içersinde askıda olan elbiseler tarafımızca yaptırılan ortasında taşıma askısı mevcut kolilerimize asılarak taşımaya hazır hale getirilir.

Çekmeceler içersinde bulunan diğer elbiseler ise yatık elbise kolileri ile paketlenerek taşınır.

Ayakkabı, Çanta : Ayakkabı ve çantalar ayrı ayrı beyaz kâğıtlar ile sarılarak kolilenir. Ayakkabı ve çantaları ezilmemesi için muhteviyatı yüksek küçük koliler kullanılır.

Mutfak Eşyalar : Porselen tabak ve fincanlar yumuşak havalı naylon kullanılarak paketlenir ve ayrı kolilenir. Diğer mutfak eşyaları beyaz kâğıtla sarılarak havalı naylonlar ile beslenir ve muhteviyatı yüksek koliler kullanılır.

Banyo ve Temizlik Malzemeleri : Banyodaki tüm malzemeler cinsine göre (havlu, parfüm, diş macunu, paspas, duş malzemeleri, elektrikli aletler) kolilenir.

Evden Eve Nakliye Defteri

Alibaba Evden Eve Nakliyat’ta kirli battaniye, silindir şekilli kimyasal madde kutuları ve benzeri ambalaj malzemeleri kullanılmaz.

Evden Eve Nakliyat Kaç TL?

Evden Eve Nakliyat için Kamyon bedeli 700 TL kamyonet Bedeli 500 TL’dir. Evden eve nakliyat 1+1 ev eşyası taşıma bedeli 1500 TL, 2+1 daire için 2000 TL, 3+1 daire için taşıma bedeli 2500 TL’dir. Detaylı bilgi ve kafanızda soru işareti kalmaması için ekspertiz net olarak fiyat belirlemektedir.

Evden Eve Nakliyat Ne Demek?

Evden eve nakliyat sorusuna cevap vermek için belirli bir yerden belirli bir yere eşyalarınızın koli ve paketlenmesi yapılarak asansör ve kamyon aracılığı ile taşınması demektir.

Nakliye Ne Anlama Gelir?

Nakliyat adı altında taşınması gereken eşyalarınızın yük taşımacılığı yapan firmalar vasıtasıyla bir yerden başka bir yere taşınmasına nakliye ismi verilmektedir.

Evden Eve Nakliyat Ne İş Yapar?

Evden Eve Nakliyat taşınma yapılan evin sözleşmesi yapılarak ev içerisinde toplanması gereken eşyaların paketlenmesini montaj de-montaj işlerini ve çeşitli malzemeler sayesinde koruyarak taşıma yapan işleve denir.

Yazar hakkında

Alibaba Nakliyat administrator

Bir cevap yazın

0545 506 60 66